Naše produkty se mění a drží krok s dobou.

Naše produkty se mění a drží krok s dobou.

Na našich populárních postrojích IDC® nahrazujeme jednotlivé kovové části plastem JK9 High-tech, což je ultra pevný, super lehký a částečně recyklovaný plast. S estetickými, ale zároveň odolnými komponenty můžeme zaručit trvale udržitelnou kvalitu produktů a zároveň snížit ekologickou stopu výroby.


Kromě naší certifikované výroby ISO 9001 je důležité, abychom věnovali zvýšenou pozornost všem povrchům, které přicházejí do kontaktu s tělem psa: antialergická kožní výstelka s certifikátem Oeko-tex, jakož i certifikovaná německá vyrobená popruhy. V případě velikostí postrojů Baby1-Mini použijeme namísto tenké podšívky hrubší 3D materiál, aby se předešlo pomačkání podšívky u menších psů.
Každá jedna změna je založena na důkladném plánování a my dbáme na to, aby naše inovace přidaly skutečnou hodnotu a staly se realitou.

JK9 High-tech plast = Ultra pevný, super lehký, recyklovaný.
Na našich oblíbených postrojích IDC postupně nahrazujeme určité kovové díly plastem JK9 High tech. Po menších velikostech se změna dostala také na velikosti M-3XL. Jak jste již možná slyšeli z našich předchozích informací, očekává se, že úplný přechod se uskuteční do roku 2024.

VÝHODY ZMĚNY:

- výrobu doplňků si můžeme ponechat ve vlastní režii, takže kvalitu lze snáze kontrolovat
- můžeme vyrábět z recyklovaných materiálů
- místo plynu vyrábíme elektřinu, v pozadí čehož klíčovou roli hraje i sluneční energie
- udržitelná, pomalá módní kvalita produktů, ale ekologická stopa naší produkce je menší
- estetický s vysokou nosností
- váha hotových výrobků se snižuje, protože používáme stále méně kovových komponentů
- spolupráca s některými z nejuznávanějších západoevropských výrobců surovin.

Doporučené produkty1